8 marca 2018 roku obchodziliśmy Dzień Kobiet w Pałacu Seniora. Przybyłe na spotkanie Panie otrzymały najlepsze życzenia następnie, wspólnie mężczyźni wręczyli Paniom  kwiaty i słodkie upominki.

 

Zbliżające się Walentynki oraz Zakończenie Karnawału sprzyjały zorganizowaniu wspólnego balu dla naszych Pensjonariuszy. Jak widać na poniższych zdjęciach zabawa była przednia. Wspólny śpiew i tańce przy muzyce trwały kilka godzin. Uroku dodawały niewątpliwie kolorowe maski i przebrania. Naszym Mieszkańcom udało się nawet porwać do zabawy cały personel :)

W dniu 10.01.2018r. odwiedziły nas dzieci z Gminnego Przedszkola im. Świętej Rodziny w Rokicinach Podhalańskich. Przygotowały dla naszych pensjonariuszy wspaniałe jasełka.

Dzieci z Gminnego Przedszkola im. "Leśnych Skrzatów" w Rokicinach przybyły z okazji dnia uśmiechu do Pałacu Seniora. Wszyscy pensjonariusze byli bardzo szczęśliwi z tego powodu i miło spędzili czas.

Page 1 of 3

Please publish modules in offcanvas position.

This website uses cookies. By continuing to use this website you consent to storing or retreiving cookies according to your web browser settings.